Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

Bezpieczeństwo

chwastuho

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
250
Punkty
63
1. Forum przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Obowiązuje tu całkowity zakaz rejestracji osób niepełnoletnich.

2. Każdy użytkownik po Rejestracji zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem Forum.

3. Członek Forum ponosi pełną odpowiedzialność za wypowiedzi oraz umieszczane treści na Forum.
Serwis https://www.forum42zero.com jest publiczną stroną internetową i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje umieszczane przez Użytkowników.

4. Na całym Forum oraz jego elementach obowiązuje KATEGORYCZNY ZAKAZ HANDLU czegokolwiek.
Próby takiej działalności będą karane BLOKADĄ czasową Użytkownika, a w najgorszych przypadkach BLOKADĄ DOŻYWOTNIĄ.

5. Forum służy wolnej wymianie informacji o medycznych i przemysłowych zastosowaniach konopi, w tym także konopi indyjskich. Nie ma na celu propagowania lub zachęcania do uprawy konopi indyjskich, jak i zażywania suszu czy przetworów z tych roślin.

6. Przed napisaniem nowego tematu upewnij się czy dana informacja nie istnieje już na Forum, bądź nie ma tematu podobnego opisanego zagadnienia.
Nie bój się użyć WYSZUKIWARKI (Szukaj) ... została ona po to właśnie stworzona.
Nie zastosowanie się do tego punktu Regulaminu może skutkować otrzymaniem ostrzeżenia od Moderatora.
Nagminne tworzenie nowych tematów może spowodować Blokadę konta Użytkownika.

7. Wątki umieszczamy w odpowiednich działach do tego celu stworzonych . Nazywaj odpowiednio tematy ... opisz w kilku słowach o co Ci chodzi. Błędne ich umieszczenie będzie karane Ostrzeżeniem, a tematy zostaną usunięte.

8. Skargi na innych Użytkowników kierujemy do Moderatorów, ewentualnie do Administratorów w celu rozpatrzenia słuszności owej skargi i podjęciu stosownych kroków .

9. Każdy Użytkownik Forum powinien posiadać wysoką kulturę osobistą, wszelkie przejawy chamstwa, Dyskryminacja, rasizm, a także ataki na inne wyznania czy poglądy nie będą tolerowane, wulgaryzmy czy też brak tolerancji dla innych Użytkowników będzie ostrzeżony lub zostanie usunięty z Forum .

10. Nie umieszczamy odnośników ze zdjęciami czy też zdjęć z innych serwerów niż Galerii Forum https://www.forum42zero.com.

11. W sytuacjach konfliktowych zwracaj się do Moderatora.
Wszelka polemika, niepotrzebne wymiany zdań burzą, zaśmiecają harmonię Forum oraz jego założenia.

12. Wypowiadaj się zrozumiale, pisanie dużymi LITERAMI jest uważane jako krzyk, a pisanie wyrazów i zdań w jednym ciągu bez odstępów uważane będzie jako lekceważenie innych Użytkowników. Staraj się nie używać wulgaryzmów w swoich wypowiedziach.
Takie metody są nie stosowne i będą nagradzane w odpowiedni sposób.

13. Jeżeli wklejasz na Forum artykuł z innego portalu internetowego, gazety, książki itp.
NIE ZAPOMNIJ DODAĆ ŹRÓDŁA skąd dana treść pochodzi !

14. Zakazuje się umieszczania w podpisie GRAFIK, BANERÓW, REKLAM jak i odnośników kierujących na inne strony z poza Forum.
Zakazane jest wstawianie odnośników na całym Forum do portali aukcyjnych różnego rodzaju ... przykładem mogą być Allegro, Ebay itp...

15. Zakazane jest też tworzenie wielu kont przez jednego Użytkownika.

16. Każdy sensownie napisany post czy temat jest integralną częścią Forum, która nie zostanie usunięta w przypadku skasowania konta przez Użytkownik ! , natomiast w skrajnych przypadkach typu problemy prawne użytkownika , a takie wpisy bedą działać na jego niekorzyść zostaną rozpatrzone indywidualnie i zostaną usunięte całkowicie z Forum ..

17. Staraj się aby Twoja nazwa Użytkownika była odpowiednia i nie raziła innych Użytkowników w oczywisty sposób.
Nie powodowała nieporozumień.
Wszelkie nazwy kont Użytkowników zawierające tylko cyfry lub znaki specjalne będą usuwane.

18. Administratorzy i Moderatorzy mają uprawnienia do usuwania i modyfikacji wpisów Użytkowników, przyznawania ostrzeżeń Użytkownikom, blokowania i/lub usuwania kont Użytkowników, którzy nie stosują się do Regulaminu.

19. Użytkownik ma prawo do usuwania swoich zdjęć, które wstawił do Galerii Forum.
Jednak notoryczne kasowanie bez uzasadnionej potrzeby, które będą powodowały zamieszanie w tematach lub postach.
Będą odpowiednio karane, a w najgorszych przypadkach ta możliwość zostanie całkowicie wstrzymana dla danego Użytkownika. Wszelkie materiały stworzone przez Użytkownika i umieszczone na Forum pozostają nadal jego własnością. W momencie akceptacji Regulaminu materiały Użytkownika zostają integralną częścią Serwisu https://www.forum42zero.com . Materiały nie mogą być rozpowszechniane po innych Serwisach tematycznych bez zgody Użytkownika.

20. W Polsce uprawa Konopi Indyjskich jest zabroniona i ważną kwestią jest zapoznanie się z przepisami, które o tym mówią.
Tyczy się to też wielu innych krajów i warto o tym pamiętać.

21. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych Użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych Uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

22. Moderacja zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Z poważaniem,

Administracja forum42zero
 
Do góry