Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

Rick Simpson Oil- produkcja.

redisTUO

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 17, 2021
Posty
66
Punkty
33
Olej z marihuany (olej z konopi), inaczej "łzy feniksa" lub olej RSO, to olej otrzymywany z kwiatów konopi indyjskiej metodą opracowaną przez Ricka Simpsona (stąd nazwa olej RSO - Rick Simpson Oil). Olej ten zawiera silne stężenie THC (delta-9-tetrahydrocannabinol) – środka psychoaktywnego i głównej substancji czynnej marihuany. Szacuje się, że olej RSO zawiera nawet do 95-98 proc. THC jednak jest to zalezne od sposobu produkcji.

Udowodniono naukowo, że marihuana wykazuje liczne właściwości lecznicze – m.in. działa przeciwbólowo (co jest wykorzystywane zwłaszcza u pacjentów chorych na raka), u osób po chemioterapii przeciwdziała wymiotom, u pacjentów z AIDS poprawia apetyt, a chorym na stwardnienie rozsiane zmniejsza spastyczność mięśni. Jest wiele zastosowań oleju RSO, pomine je i skupie sie na sposobie otrzymywania. Rick Simpson napisal ksiazke Rick Simpson Oil – Nature’s Answer for Cancer.


PRODUKCJAPotrzebny nam bedzie:
- susz konopi indyjskich ( mozna uzyc trymow, popcornu, oszronionych lisci...)

- rozpuszczalnik ( najbezpieczniejszy bedzie etanol ( spirytus ) )
- filtry do kawy
- lejek
- mala kuchenka elektryczna
- termometr do cieczy
- strzykawki
- naczynia

Material zalewamy alkoholem, mieszamy kilka minut, przecedzamy, i przelewamy przez filtry do kawy najlepiej dwa razy.
Przefiltrowany alkohol wstawiamy na najmniejsza moc na kuchence elektrycznej na dworze!! Odparowywujemy 3/4 objetosci cieczy, i zaczynamy odparowywanie w kąpieli wodnej tak zeby nie przypalic oleju. Po odparowaniu resztek alkoholu i lekkim przestudzeniu zaciagamy olej do strzykawek i finito.

index.php


index.php


index.php
 
Do góry