Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

Outdoor automaty

HAZy

Member
Member
Dołączył
Grudzień 12, 2021
Posty
2
Punkty
3
Siema wam, pytanie mam odnośnie automatów na outdoor, chce jak najszybciej wystartować a więc jakie odmiany byście mi doradzili wytrzymałe i mocne. Sezon tuż tuż już nie moge sie doczekać to zaczynam szukać dobrych i sprawdzonych odmian już teraz. No i kiedy waszym zdaniem najszybciej można zacząć kiełkować automaty na out. Pozdro i buch z wami ;)
 

LuxOG

888
Administrator
Member
Dołączył
Styczeń 4, 2022
Posty
101
Punkty
28
Miasto
Chicago , Illinois
Siema co to automatów to ci nic nie polece bo nie mialem na oucie ale napewno mozesz wysiewac z poczatkiem maja , zalezy sakd jest ?
 

Kitty Forman

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
20
Punkty
13
Brakuje danych ;)
Zależy jakie masz możliwości wega w domu i jakie maksymalnie duże roślinki możesz przetransportować na miejsce docelowe. Bo jeśli spoko nawet nieco większe niż małe i zapewnisz im światło itp, to możesz wcześniej, ale jeśli nie masz, to radziła bym na spokojnie. Można się pośpieszyć i potem problem, bo krzaczek ciut przy duży, a to nawet od wiosennego słonka na parapecie potrafi iść jak oszalałe, ale i widać je jak na dłoni. Za wcześnie wynieść też źle, bo tylko się roślinki zestresują zimnem, zwłaszcza dla autosów to strzał prosto w serce i w plony. Więc maj nie wcześniej dla automatów, a jeśli masz miejsce na wega to sezony można w połowie kwietnia startować, ale to będą miesięczne pannice do połowy maja, także no, dyskretne nie będą. 😁
 

LuxOG

888
Administrator
Member
Dołączył
Styczeń 4, 2022
Posty
101
Punkty
28
Miasto
Chicago , Illinois
Właśnie trochę mało danych co do spots gdzie i jak miało by to być , na polanie ,mokradłach czy w lesie , pustyni ,tak jak koleżanka powyżej pisze ważny jest aspekt Wega . Najepiej w boksie ale z parapetu też powinno być dobrze ,ja sądziłem 3 automaty w życiu jeden in dwa out , te na dworzu wysadzalem z początkiem drugiego tygodnia kwietnia i wegowalem w boksie przez 10 dni od wyjścia chyba może 8 dni. Dostał trochę po dupie ale ładnie doszły jakoś w czerwcu ,był to bubble gum . Ale autosy szału nie robią . Chyba że masz sprawdzone pechy. Z fastami to różnie . Sezony leciwe ale rosną choinki xd
 

marcopolo

Member
Member
Dołączył
Grudzień 10, 2021
Posty
6
Punkty
3
Kielkowanie -poczatek maja,potrzymac w domu kilka dni10-14/jesli masz mozliwosc/,po polowie maja na spota,wtedy dzien dlugi a i sloneczko zaczyna fajnie napierdzielac,czyli optymalne warunki.
 

Rolas

Member
Member
Dołączył
Styczeń 27, 2022
Posty
2
Punkty
3
Jeśli chodzi o automaty to je można nakurwiac jeden obok drugiego, z kiełkowaniem się nie spiesz za bardzo. Na spokojnie wrzuć sobie dopiero około 15-20 maja, tak jak poprzednik napisał. Trafia na spoty w czerwcu będzie idealnie. Co do odmian jest tego masa i jakiego nie kupisz bo ktoś polecił nie znaczy że u Ciebie też tak będzie. Niestety w automatach ciężko o stabilność. Dlatego najlepiej najebać ich sporo,różnych odmian i nie bać się gęsto sadzić heh zrób jak mowie i będzie dobrze 😁 w końcu to tylko out heh
 

Kitty Forman

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
20
Punkty
13
Jeśli chodzi o automaty to je można nakurwiac jeden obok drugiego, z kiełkowaniem się nie spiesz za bardzo. Na spokojnie wrzuć sobie dopiero około 15-20 maja, tak jak poprzednik napisał. Trafia na spoty w czerwcu będzie idealnie. Co do odmian jest tego masa i jakiego nie kupisz bo ktoś polecił nie znaczy że u Ciebie też tak będzie. Niestety w automatach ciężko o stabilność. Dlatego najlepiej najebać ich sporo,różnych odmian i nie bać się gęsto sadzić heh zrób jak mowie i będzie dobrze 😁 w końcu to tylko out heh
Rolas widzę podobne podejście hehe. Chuchać i dmuchać to można na obiadek, a outa się nakurwia 😂😂.
U mnie też była Sparta hehe. Masz rosnąć i basta! Ciasno? To wyżej leć kurde! Sucho? To zapierdalaj korzonkami w głębinowe pokłady hehe. Mało słonka? Zaspiewam wam sunny day moje drogie i będzie pięknie. Nie ma wymówek hehe. Outy są najpiękniejsze!! 😍😍
 
Do góry