Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

Robimy nasiona Feminizowane na out 2025.

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
Jak w temacie robimy nasiona feminizowane .

full


Nasiona regi oraz femki z własnej roboty czyli Gamora z 2022 roku , z regów oczekuję genów diesla jesli nie będzie to będzie co będzie :)
Ziemia z biedry lampa 50 w led ,
nawozy jakie w ręce wpadną bez zbytniego pierdolamento
PH nieistotne bo i tak mi urośnie :)
wentyl z dupy kompowi wyciagnięty pasywny :)
czyli bieda na wesoło.

Siewki tygodniowe .

full
full
full


i jedziemy :)




 

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
Siewki 2 tygodniowe od teraz zaczynamy na serio hahaha

full
full
full


Teraz pytanie brzmi ciąć czy samopas jebac bo za tydzien jadą na 12/12 nie ma co czekać w tak małym boxie.
bo potem wyjdą mi sufitem ktoś coś sugeruje .​
 

Besti

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 25, 2021
Posty
70
Punkty
33
Samopas żeby zobaczyć prawdziwą strukturę rośliny. Łatwiej będzie ci wybrać co będziesz pryskał, a jak za duże urosną a to rośliny tylko na nasiona, to i tak możesz je skrócić w każdym momencie
 

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
No mądry człowiek powiedział i tak zrobie czasem warto zapytac niż pachac chuja gdzie nie tzreba hahaha
 

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
Fotki z wtorku rośliny przełączyłem już na 12/12 nie ma co czekac zanim się zbiorą do flow podwoją swoją wielkość rosną dobrze ciepło w szopie, leje tylko wode bo mają granulat podsypany w ziemi dostaną nawozy na flow dopiero na kwitnieniu :)

full

full

full


I Sru !​
 

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
Nienawidzę robić nasion w in chuj nie podgląd :) ale zrobiłem selekcję z 9 zostało 5 na razie planuje zostawić 4 max 5 właśnie zobaczymy co da to , STS juz poszedł na dwie suki :)
i lecimy z pizdą .
full

full

To jest gen który szuka chyba :) wydaje się mało interesujący ale tak chuj rosnie od poczatku lodyga z jednym wielkim topem na koniec i kilkoma malymi odrostami , ale w tka malym boxie ma też mało światła bo za gesto jest ale mniej wiecej będzie to cos :)
tego własnie jebłem STS.
full


A to drugi identyczny jak poprzednik wytypowałem go jak gen nr 1
full


Tu moja gamora ładna krzaczasta dwie femki mam na wszelki wypadek w sumie trzy bo jedna stoi na dworze też po STS.

full

full

A tu gen nr 3 regi
full

full


full


Gen nr tezy regi, zobaczymy dalej jak to będzie szło obecnie jestem mało zadowolony :)



 

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
Więc tak dzis prysłem STS,em czwarty raz i chyba ostatni pod lupą widac chyba już jajeczka reszta rośnie dobzre wale vanne flower bio i czekamy na pył :)

kilka pizda i pedał :) finalnie jest pięć

full


full


full


Pedał
full


I Sru !

 

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
Jaja sie pokazały na dniachch bedą pylić jedno jajo puściło już pył wiec beda nasionka w sumie dostałem to co chciałem i coś extra bo gen nr 3 jest wybitnie śmierdzący i pachnący owocami wiec jest dobrze :)

Diesel PL :)

full


full


jajcarz :)
full


full


full


full



to na tyle czekamy na siemie :)


 

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
Wiec tak nasiona sobie rosną pomalutku chyba bedą się kisić do końca wrzesnia haha
ogólnie wkurwiające są iny ale cóż jak trzeba to trzeba :)
leje tylko canna bioflover, w jednym szczycie pszła plecha bo wentyl słaby bo to box na wego wiec na flow nie domaga ale ciachłem i tak będzie sporo nasion wystarczy by zrobić na oucie miliony :), będą też fajne crossy w sumie za jednym jebnięciem 4 hybrydy :)

full


full


full

full


full


full


full


I Sru !



 

Kanibalek

Member
Member
Dołączył
Luty 28, 2024
Posty
23
Punkty
3
Wiek
40
Z tego zdjęcia co wstawiłem nie idzie rozkminic która to która w dalszej fazie wzrostu...
 

Kanibalek

Member
Member
Dołączył
Luty 28, 2024
Posty
23
Punkty
3
Wiek
40
Szkoda trochę, można by sobie zrobić taki SCHEMAT SELEKCJI na przykładach. Jednak to trzeba wszystko od samego początku opisywać itp.
 

Krym

NSZ
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
108
Punkty
43
Więc tak nasiona wyszły mało bo chyba za szybko sciąłem ale co tam parę setek wyszło :)
mogłem poczekac jeszcze ale juz mi się nie chciało z tym pierdolić .

full


full


full


I to na tyle jeszcze mam jeden gen w suszarni tez podobna ilość jak na tych fotkach do zobaczenia na oucie 2025 :)
 
Do góry