Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

Robimy nasiona Feminizowane na out 2025.

Krym

N.S.Z
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
104
Punkty
43
Miasto
Władawahara
Jak w temacie robimy nasiona feminizowane .

full


Nasiona regi oraz femki z własnej roboty czyli Gamora z 2022 roku , z regów oczekuję genów diesla jesli nie będzie to będzie co będzie :)
Ziemia z biedry lampa 50 w led ,
nawozy jakie w ręce wpadną bez zbytniego pierdolamento
PH nieistotne bo i tak mi urośnie :)
wentyl z dupy kompowi wyciagnięty pasywny :)
czyli bieda na wesoło.

Siewki tygodniowe .

full
full
full


i jedziemy :)




 

Krym

N.S.Z
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
104
Punkty
43
Miasto
Władawahara
Siewki 2 tygodniowe od teraz zaczynamy na serio hahaha

full
full
full


Teraz pytanie brzmi ciąć czy samopas jebac bo za tydzien jadą na 12/12 nie ma co czekać w tak małym boxie.
bo potem wyjdą mi sufitem ktoś coś sugeruje .​
 

Besti

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 25, 2021
Posty
70
Punkty
33
Samopas żeby zobaczyć prawdziwą strukturę rośliny. Łatwiej będzie ci wybrać co będziesz pryskał, a jak za duże urosną a to rośliny tylko na nasiona, to i tak możesz je skrócić w każdym momencie
 

Krym

N.S.Z
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
104
Punkty
43
Miasto
Władawahara
No mądry człowiek powiedział i tak zrobie czasem warto zapytac niż pachac chuja gdzie nie tzreba hahaha
 

Krym

N.S.Z
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
104
Punkty
43
Miasto
Władawahara
Fotki z wtorku rośliny przełączyłem już na 12/12 nie ma co czekac zanim się zbiorą do flow podwoją swoją wielkość rosną dobrze ciepło w szopie, leje tylko wode bo mają granulat podsypany w ziemi dostaną nawozy na flow dopiero na kwitnieniu :)

full

full

full


I Sru !​
 

Krym

N.S.Z
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
104
Punkty
43
Miasto
Władawahara
Nienawidzę robić nasion w in chuj nie podgląd :) ale zrobiłem selekcję z 9 zostało 5 na razie planuje zostawić 4 max 5 właśnie zobaczymy co da to , STS juz poszedł na dwie suki :)
i lecimy z pizdą .
full

full

To jest gen który szuka chyba :) wydaje się mało interesujący ale tak chuj rosnie od poczatku lodyga z jednym wielkim topem na koniec i kilkoma malymi odrostami , ale w tka malym boxie ma też mało światła bo za gesto jest ale mniej wiecej będzie to cos :)
tego własnie jebłem STS.
full


A to drugi identyczny jak poprzednik wytypowałem go jak gen nr 1
full


Tu moja gamora ładna krzaczasta dwie femki mam na wszelki wypadek w sumie trzy bo jedna stoi na dworze też po STS.

full

full

A tu gen nr 3 regi
full

full


full


Gen nr tezy regi, zobaczymy dalej jak to będzie szło obecnie jestem mało zadowolony :)



 

Krym

N.S.Z
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
104
Punkty
43
Miasto
Władawahara
Więc tak dzis prysłem STS,em czwarty raz i chyba ostatni pod lupą widac chyba już jajeczka reszta rośnie dobzre wale vanne flower bio i czekamy na pył :)

kilka pizda i pedał :) finalnie jest pięć

full


full


full


Pedał
full


I Sru !

 

Krym

N.S.Z
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
104
Punkty
43
Miasto
Władawahara
Jaja sie pokazały na dniachch bedą pylić jedno jajo puściło już pył wiec beda nasionka w sumie dostałem to co chciałem i coś extra bo gen nr 3 jest wybitnie śmierdzący i pachnący owocami wiec jest dobrze :)

Diesel PL :)

full


full


jajcarz :)
full


full


full


full



to na tyle czekamy na siemie :)


 
Do góry